Žalúzie


Základným a zároveň najobľúbenejším prostriedkom na zabránenie prenikania svetla a tepla do Vášho domova sú interiérové žalúzie. Ľahké, moderné a estetické žalúzie s hliníkovými lamelami (rôznej farby) s retiazkovým ovládaním v interiéri dokonale splývajú s Vašimi novými oknami. Naša firma ponúka žalúzie značky EURODESIGN, ktoré sa montujú do zasklievacej lišty okna, čím nijako nenarúšajú izolačné vlastnosti okien. Nosné prvky žalúzií sú z hliníkových ťahaných profilov bielej, striebornej, hnedej farby prípadne imitácii dreva. Jednoduché ovládanie je zabezpečené guličkovou retiazkou, ktorá slúži k natáčaniu lamiel i vyťahovaniu a spúšťaniu žalúzie. Pre náročnejších zákazníkov, ktorí hľadajú komfortnejšie riešenie, ponúkame možnosť interierových roletiek ROLLDESIGN, exteriérových žalúzií, vertikálnych žalúzii alebo roliet.


Klikni pre zvacsenie Klikni pre zvacsenie Klikni pre zvacsenie Klikni pre zvacsenie Klikni pre zvacsenie Klikni pre zvacsenie Klikni pre zvacsenie

Látkové roletky ROLLDESING
Látkové roletky rolldesing prectavuju mimoriadne spojenie elegancie a funkčnosti.
Plochá kazetka je šrubovaná do zasklievacej lišty okna; šrubovanie je skoro neviditelné. Tiež ploché vodiace lišty sú pomocou obojstrannej lepiacej pásky šetrne umiestnené na zasklievaciu lištu okna. Látky sú dodávané v rôznych štruktúrach a farbách.

Klikni pre zvacsenie Klikni pre zvacsenie