Zimné záhrady


Zimné záhrady z PVC profilov
Zimné záhrady Vám umožnia žiť s prírodou na dosah – bez ohľadu na ročné obdobie a poveternostné podmienky. Zimná záhrada utvorí príjemný a originálny priestor celého domu.. Systémy pre zimné záhrady spoločnosti Deceuninck sú navrhnuté tak, aby umožnili čo najväčší výber štýlov za využitia profilov okenných a dverných systémov Deceuninck.
Okenné a dverné profily Deceuninck dodajú Vašej zimnej záhrade tepelné a izolačné vlastnosti kvalitných plastových okien a umožnia širokú variabilitu pri samotnej stavbe. Vybrať si môžete z niekoľkých typov pôdorysov - od jednoduchej šikmej strechy až po viacuholníkové konštrukcie v pavilónovom štýle. Deceuninck ponúka riešenie pre Vaše zimné záhrady, ktoré vyniká jednoduchou montážou.Zimné záhrady alukov. Je to moderný systém zimnej záhrady nazvanej aj 3 ročné obdobia. Rám je z hliníkových profilov zasklený poly karbonátom. Výhody systému sú ľahká montáž a možnosť väčšiu časť zimnej záhrady odsunúť na bok a otvoriť priestor okolitej prírode. Nevýhody sú: v systéme nie je použité izolačné dvoj sklo z toho dôvodu nedosahuje takých izolačných vlastností ale to aj zo samotného názvu vyplýva 3 ročné obdobia.

Klikni pre zvacsenie Klikni pre zvacsenie

Zimné záhrady z AL profilov
CHARAKTERISTIKA SYSTÉMU Aliver 1000
Jedná sa o jedno a dvoj sklo nové tepelne izolované zastrešenia. Rozpätie zastrešenia je 2,5m za predpokladu použitia poly karbonátu a 2m zo sklom. Tento systém je obľúbený pre svoju jednoduchosť a praktickosť pri montáži.

Použitie:

  •  strechy zimných záhrad v rodinných domoch
  • pyramídové strecha a light streets
  • faceted roofs   


Zimné záhrady alukov
Je to moderný systém zimnej záhrady nazvanej aj 3 ročné obdobia. Rám je z hliníkových profilov zasklený poly karbonátom. Výhody systému sú ľahká montáž a možnosť väčšiu časť zimnej záhrady odsunúť na bok a otvoriť priestor okolitej prírode. Nevýhody sú: v systéme nie je použité izolačné dvoj sklo z toho dôvodu nedosahuje takých izolačných vlastností ale to aj zo samotného názvu vyplýva 3 ročné obdobia.

Klikni pre zvacsenie Klikni pre zvacsenie Klikni pre zvacsenie Klikni pre zvacsenie Klikni pre zvacsenie